Bartın'ın Kurucaşile ilçesinde, bayram coşkusu etrafı sardı.19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında fener alayı düzenlendi.
Kurucaşile'de düzenlenen Fener Alayı yürüyüşüne İlçe Kaymakamı Eda Sel, Belediye Başkanı Uğur Güneş ve Kurucaşile protokolü katıldı.
Vatandaşların yoğun ilgiyle katılım sağladığı yürüyüş, Hükümet Konağı önünden başlayıp kortej eşliğinde ilerledikten sonra Liman mevkiinde son buldu.Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/664afb4c52bd3.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/664afb572be75.jpg)