Bartın Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, belediye bünyesinde açılan kurslara katılım sağlayan kursiyerler ve aileleriyle bir araya geldi.Başkan Fırıncıoğlu, kursiyerlerin ilgi alanlarına yönelik bilgiler alırken, kurslar hakkında görüş ve önerilerini dinledi. Görüşleri için kursiyerlere teşekkür eden Başkan Fırıncıoğlu, program sonrası şu ifadeleri kullandı; “Belediyemiz bünyesinde her sene olduğu gibi bu sene de vatandaşlarımız ve çocuklarımızın katılabileceği çeşitli kurslar açıldı. Kurslarımız bu yıl da yoğun ilgi görerek çok sayıda başvuru yapıldı. Mevcut olan kurslarımıza katılım sağlayan kursiyerlerimizle bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunduk. Yeni eğitim öğretim yılında kurs sayısını arttırarak bu sosyal hizmetimizi daha çok vatandaşımıza ulaştırmayı hedefliyoruz. Bartın Belediyesi olarak her zaman eğitim ve öğretime çok önem verdik. Kurslarımıza tüm halkımızı bekliyoruz.”Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 06 Mart 2024 - 08:07
Kurslara Herkesi Davet Etti
Bartın Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, kursiyerler ve aileleriyle bir araya geldi.
GÜNCEL
06 Mart 2024 - 08:07