Bartın Çaydüzü Okulu öğrencileri, İtfaiye Müdürlüğü'nü ziyaret etti.Anasınıfı B grubu öğrencileri, Bartın İtfaiye Müdürlüğü'nü ziyaret ettiler. Burada itfaiyecilik ile ilgili genel bilgiler alan minik öğrenciler, ,itfaiyeci kıayfetleri giyerek baretlerini taktı.
Öğrencilerin heyecanı, itfaiye Müdürlüğü çalışanları ve eğitimcileri memnun etti. Bartın İtfaiye Müdürlüğü'ne bağlı itfaiye araçlarının koltuğuna oturan çocukların fotoğrafları sosyal medya hesapları üzerinden paylaşıldı.
Çaydüzü İlkokulu ve Anaokulu öğretmenleri, geleceğin nesli çocukların daha fazla bilgilenmesi ve yaşamda aktif olabilmesi için çalışmalarını sürdürüyor.
Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/665431d032dde.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/665431d9c0810.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/665431e48a2f5.jpg)