Bartın'da bir kozmetik mağazasının yaptığı indirime ilgi yoğun. Şadırvan Caddesi'ndeki kaldırımda kuyruk oluşturan vatandaşlar, yoldan geçenlerden tepki aldı.Yoldan geçen bir vatandaş, "Ay sonunda kimsede para kalmamasına rağmen herkes burada" diye söylenirken o güzergahten geçen birisi de "Birde para yok derler" diye eleştiride bulundu.Mağazada sıra bekleyen gençler ise zaten indirim olduğu için buraya geldiklerini ve her kozmetik ürünlerindeki istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilmek için indirimleri takip etmek zorunda kaldıklarını dile getirdiler.MUHABİR - EDA KOÇ
GÜNCEL
Yayınlanma: 31 Mayıs 2024 - 12:55
Güncelleme: 31 Mayıs 2024 - 20:48
KOZMETİKÇİYE KOŞTULAR!
Bartın'da indirimi duyan vatandaşlar, kozmetik mağazasına koştu.
GÜNCEL
31 Mayıs 2024 - 12:55
Güncelleme: 31 Mayıs 2024 - 20:48