AK Parti Bartın Miiletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, AK Parti İl Başkanı Yaşar Arslan, İl Genel Meclisi Başkanı Turhan Kalaycı, İl Genel Meclisi Üyesi Ali Eyüp Ustaoğlu ve AK Parti Kozcağız Belde Başkanı Orhan Üstünbaş muhtarlarla bir araya geldi.
Kozcağız mıhtarları ile görüşen isimler, yeni dönemde yapılacaklar konusunda istişarelerde bulundu. AK Parti Bartın Milletvekli Yusuf Ziya Aldatmaz, "Kozcağız Bölge Muhtarlar Derneği (KOMUDER) Başkanı Ferdi Akyer ve muhtarlarımızı ziyaret ederek istişarelerde bulunduk" ifadelerini kullandı.
Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/04/662cda4e6ebf0.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/04/662cda781bea9.jpg)