AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, Amasra Kalaycı (Avara) Köyü'nde gerçekleştirdiği ziyarette, AK Parti İl Başkanı Yaşar Arslan, İl Başkan Yardımcısı Muzaffer Yelkenci, Amasra İlçe Başkanı Şenol Rıdvan Sert ve İl Genel Meclis üyesi Bekir Karabacak ile bir araya geldi. Aldatmaz, köy esnafını ziyaret ederek hayırlı işler diledi ve köylülerle samimi bir sohbet gerçekleştirdi.
GÜNCEL
Yayınlanma: 15 Ocak 2024 - 18:35
Köylünün sorunları masada
AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, Amasra Kalaycı (Avara) Köyü'nde köylülerle buluştu.
GÜNCEL
15 Ocak 2024 - 18:35
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir