Bartın'ın Amasra ilçesinde, Köylere Hizmet Götürme Birliği'nin 1. Olağanüstü Meclis Toplantısı, Birlik Başkanı ve Amasra Kaymakamı Kadir Perçi'nin başkanlığında gerçekleştirildi. İl Genel Meclis Üyeleri ve Köy Muhtarlarının katılımıyla gerçekleşen toplantı, önemli kararların alındığı bir platform oldu.Amasra Kaymakamı Kadir Perçi, toplantının açılışında, 31 Mart Mahalli İdareler Yerel Seçimleri sonucunda göreve seçilen İl Genel Meclis Üyeleri ve Muhtarları tebrik ederek, yeni dönemin Bartın, Amasra ilçesi ve köyleri için hayırlı olmasını diledi. Toplantıda, köylerdeki altyapı hizmetlerinin geliştirilmesi ve iyileştirilmesi için yapılacak çalışmalar ele alındı.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 20 Nisan 2024 - 09:16
Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplandı
Köylere Hizmet Götürme Birliği 1. Olağanüstü Meclis Toplantısı gerçekleştirildi.
GÜNCEL
20 Nisan 2024 - 09:16