Bartın Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Türk Halk Müziği Korosu, müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. 10 Şubat Cumartesi günü saat 19.30'da başlayacak olan konser, Bartın Belediyesi Kültür Merkezi salonunda gerçekleşecek.Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, etkinliğe tüm Bartın halkını davet ederek şunları belirtti: "Bartın Belediyesi olarak sanatın ve sanatçının yanında olmaya devam ediyoruz. 10 Şubat Cumartesi günü sahne alacak Türk Halk Müziği Korosu ile güzel bir gün geçirmek istiyoruz. Bartın Belediyesi Kültür Merkezi'nde düzenlenecek olan konsere tüm halkımızı bekliyoruz."Haber Merkezi
KÜLTÜR - SANAT
Yayınlanma: 09 Şubat 2024 - 09:05
Koro'ya Davetlisiniz!
Türk Halk Müziği Korosu, Bartın Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'nün organizasyonunda sahne alacak.
KÜLTÜR - SANAT
09 Şubat 2024 - 09:05