Bartınlı yüzücü Korcan Bulut Özdemir Antalya’da yapılan özel sporcular Spor Federasyonu Türkiye Yüzme Şampiyonası yarışlarında Türkiye birincisi oldu.
11-13 Aralık Tarihlerinde Antalya'da yapılan Özel Sporcular Spor Federasyonu Türkiye Yüzme şampiyonası sonunda İlimizi temsilen yarışmalara katılan Bartınlı sporcu Korcan Bulut Özdemir 6 tane Türkiye 1. Liği , 1 tane Türkiye 2 . Liği almış ve 6 tane Milli Takım Barajı geçerek bir başarı daha elde etti.
DERECELERİ ;
50 Serbest Türkiye Şampiyonu
50 Sırtüstü Türkiye Şampiyonu
100 Sırtüstü Türkiye Şampiyonu
50 Kelebek Türkiye şampiyonu
100 Kelebek Türkiye şampiyonu
50 Kurbağalama Türkiye Şampiyonu
100 Kurbağalama Türkiye 2.ciliği
Bartın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü resmi internet sitesinde başarılı sporcu Korcan Bulut’u Özdemir’i elde ettiği başarıdan dolayı tebrik etti. Bartın Gençlik ve Spor il Müdürlüğü resmi stesinde yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: “Sporcumuz A Milli takım kadrosuna seçilmiştir . Sporcumuzu , antrenörü Tuğçe Kaplandeniz'i ve ailesini tebrik eder başarılarının devamını dileriz”
Muhammet Bayraktar