Bartın merkeze bağlı Hasankadı Beldesi Kadın Kolları yönetim kurulu üyeleri, sosyal yardım ve dayanışma programı olan 'Komşum Nasılsın' kapsamında harekete geçerek Tüloğlu Mahallesi'nde bulunan Saniye Karataş'ın evine ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaret sırasında, Kadın Kolları yönetim kurulu üyeleri mahalle sakinleriyle bir araya gelerek samimi bir sohbet ortamı oluşturdu.Hasankadı Beldesi'nin Belediye Başkanı olan ve aynı zamanda 31 Mart yerel seçimlerinde MHP'nin adayı olarak gösterilen Şeref Emiroğlu, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, Kadın Kolları aracılığıyla kendilerine iletilen selamları kabul ettiğini belirterek misafirperverlikleri için teşekkürlerini iletti.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 11 Şubat 2024 - 15:11
'Komşum Nasılsın'
Bartın merkeze bağlı Hasankadı Beldesi Kadın Kolları, komşuluk ruhunu canlandırdı.
GÜNCEL
11 Şubat 2024 - 15:11