Cumhur İttifakı'nın Amasra Belediye Başkanı Adayı Ahmet Reis, bugün birçok ziyaret gerçekleştirdi. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla programı yoğun olan Ahmet Reis kıldığı Cuma namazı sonrası vatandaşlarla bir araya geldi.
Amasra halkını yakından tanımaya devam eden Belediye Başkanı Adayı Ahmet Reis, vatandaşlara Cuma gününün hayırlı geçmesini dileyerek, lokma ikramında bulundu. Kendi elleriyle vatandaşa ikramda bulunan Başkan Adayı Reis, "Fatih'in emaneti Amasra ve tarihi Fatih Cami'mize sahip çıkacağız, Amasra'nın daha yaşanabilir biryer olması için halkımız için çalışacağız" ifadelerini kullandı.
Başkan Adayı Reis, aynı zamanda cami cemaatinin eşlerine ve ailelerine selam göndererek "8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü tekrar kutladı."MUHABİR - EDA KOÇ
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/03/65eb57b1ad99d.png)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/03/65eb57c7b9334.png)