Bartın İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Bartın Şubesi işbirliğiyle düzenlenen Gençliğe Değer Ara Dönem Eğitim Kampı, Kaynarca Fatih Kur’an Kursunda kız öğrencilerin katılımıyla gerçekleşti. İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından organize edilen etkinliklerle dolu kamp, İl Müftüsü Ömer Keskin'in katılımıyla sona erdi.Manevi Danışmanlar rehberliğinde gerçekleştirilen kamp programı, maneviyat istasyonlarının yanı sıra kitap okuma, çeşitli oyunlar, sportif ve kültürel faaliyetleri içeriyordu. Öğrencilere değerler eğitimi verilen kampta, İl Müftüsü Ömer Keskin, Kaynarca Fatih Kız Kur’an Kursunda okunan kitaptan yapılan sınavda başarılı olan öğrencilere ve tüm katılımcılara çeşitli hediyeler takdim etti.Kampın son gününde düzenlenen törende konuşan İl Müftüsü Ömer Keskin, öğrencilere başarılar dileyerek, kitap okuma ve değerler eğitimi gibi faaliyetlerin gençlerin manevi gelişimine katkı sağladığını vurguladı.ŞEVVAL ALTINTAŞ
GÜNCEL
Yayınlanma: 02 Şubat 2024 - 10:10
Kız Gençlik Kampı Tamamlandı
Gençliğe Değer Ara Dönem Kız Eğitim Kampı sona erdi.
GÜNCEL
02 Şubat 2024 - 10:10
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir