Köylere Hizmet Götürme Birliği Encümen toplantısı Ulus Kaymakamı Fırat Kadiroğlu başkanlığında yapıldı.Kaymakamlık makamında düzenlenen toplantıya; Ulus Kaymakamı Fırat Kadiroğlu, İl Genel Meclisi Üyeleri N. Cumhur Işık ve Atnen Aydoğan, Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Uğur Ünal, Özel İdare Müdür V. Nuray Türk, Köylere Hizmet Götürme Birliği Encümen Üyeleri Şenol Yağcı ve Ahmet Demircan katıldı.Toplantıda, köylerde gerçekleştirilecek olan hizmetler ele alınarak karşılıklı bilgi alışverişlerinde bulunuldu. Köylerden gelen talep ve yapılması gereken konular üzerinde durularak yapılan istişareler sonucunda karara bağlandı.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 19 Mayıs 2024 - 15:48
KHGB Toplantısı Yapıldı
Bartın’a bağlı Ulus ilçesinde Köylere Hizmet Götürme Birliği Encümen toplantısı yapıldı.
GÜNCEL
19 Mayıs 2024 - 15:48