Bartın'ın Amasra ilçesinde kurban hazırlıkları başladı. Yardımseverliğin ve kardeşliğin pekişmesinde etkili olan Kurban Bayramı öncesi vatandaşlara hatırlatma yapıldı.Amasra Kaymakamı Kadir Perçi ve eşi Fadime Perçi vekaletle Kurban Organizasyonu kapsamında; Türkiye Diyanet Vakfı Amasra Şubesi'ne kurban bağışında bulundular.Kaymakam Kadir Perçi, kurban vekâletini İlçe Müftülüğü'ne bıraktı. Perçi'ye bağış makbuzunu İlçe Vaizi Salih Akmanşen takdim etti.Kurban bağışında bulunan Amasra Kaymakamı Kadir Perçi, Türkiye Diyanet Vakfımız kurbanlarımızı keserek etlerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırmakta ve toplumlar arasında kardeşlik duygularının pekişmesine katkı sağlamaktadır. Bu vesileyle tüm vatandaşlarımızı kurban organizasyonu ile yapılan kardeşlik çağrısına kurban bağışı yaparak destek olmaya davet ediyoruz. Bağışların hayırlara vesile olmasını diliyoruz" şeklinde konuştu.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 30 Mayıs 2024 - 14:28
Kaymakam Vatandaşı Davet Etti
Amasra Kaymakamı Kadir Perçi, vatandaşı kurban bağışı yapmaya davet etti.
GÜNCEL
30 Mayıs 2024 - 14:28