Bartın’a bağlı Ulus ilçesi Kaymakamı Fırat Kadiroğlu, İlçe Jandarma Komutan V. Jandarma Teğmen Hüseyin Gedizli, İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Uğur Ünal ile birlikte, Ramazan Bayramı münasebetiyle Şehit Sinan Oruç’un ailesini evlerinde ziyaret ettiler.
Ziyaret esnasından şehit ailelerimiz ile yakından ilgilenen ve kıymetli ailelerimizin Ramazan Bayramını kutlayan Kaymakam Kadiroğlu, şehidimize Allah'tan rahmet ailelerine de sabır dileklerini iletti.
Kaymakam Kadiroğlu, Şehit ve Gazi ailelerinin herkesin kalbinde müstesna bir yere sahip olduğunu belirtti.
Haber Merkezi