Bartın’ın Ulus ilçesinde görev yapan Kaymakam Fırat Kadiroğlu, ilçede Pazar ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Her hafta düzenli olarak Cuma günleri kurulan pazaryerinde, Kaymakam Kadiroğlu, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Mesut Güzelsoy ve İlçe Emniyet Amiri Faruk Kazan ile birlikte esnafı ziyaret ederek hayırlı işler, bol kazançlar diledi.Ulus Kaymakamı Fırat Kadiroğlu, alışveriş yapmak için Pazar alanına gelen vatandaşlarla da bir süre sohbet etti. Esnaf ve vatandaşlar, Kaymakam Kadiroğlu’nun ziyaretinden memnuniyetlerini dile getirerek, kendisine teşekkür ettiler.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 16 Şubat 2024 - 17:14
Kaymakam, Pazara Çıktı
Ulus Kaymakamı Fırat Kadiroğlu, esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.
GÜNCEL
16 Şubat 2024 - 17:14