Ulus Kaymakamı Fırat Kadiroğlu, İlçe Emniyet Amiri Faruk Kazan, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Astsubay Çavuş Yunus Emre Dinçer, ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Uğur Ünal ile birlikte, Çetinkaya, Yılmaz ve Kızılçay ailelerini ziyaret etti.
Karnelerini alan öğrencilerle yakından ilgilenen Kaymakam Kadiroğlu, aileleriyle sohbet ederek devletin her zaman vatandaşların yanında olduğunu vurguladı. Ziyaret sırasında öğrencilere çeşitli hediyeler veren Kadiroğlu, ailelerin misafirperverliğine teşekkür etti.
Kaymakam Kadiroğlu, yaptığı açıklamada, "Yapmış olduğumuz ziyaretlerde; devlet olarak vatandaşlarımızın her zaman yanlarında olduğumuzu iletiyor, bizlerden talep ve isteklerini ivedi bir şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Bizleri evlerinde misafir eden ailelerimize teşekkür ediyor, sağlıklı ömürler diliyorum" dedi.ŞEVVAL ALTINTAŞ
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/420107992_685862797056478_6301625677847242675_n.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/420086039_685865717056186_1644106372400563221_n.jpg)