Bartın'a bağlı Kurucaşile ilçesinin Kaymakamı Selim Eser, yönetimindeki köyleri ziyaret ederek köy halkının talep ve ihtiyaçlarını yerinde inceledi. Danişment ve Curunlu köylerinde gerçekleştirdiği ziyaretlerde Kaymakam Eser, vatandaşların sorunlarını dinleyip çözüm noktasında çalışmalar yaptı.Köy ziyaretlerinde halkın karşılaştığı sorunları yerinde gözlemleyen Kaymakam Eser, vatandaşlarla birebir görüşerek talep ve ihtiyaçlarını dinledi. Eser, köylerdeki altyapı eksiklikleri, yol sorunları ve diğer acil ihtiyaçlar hakkında bilgi aldı. Vatandaşların yaşadığı sıkıntıları doğrudan yerinde gözlemleyerek çözüm odaklı çalışmalar yapma sözü verdi.Köy halkıyla yakından ilgilenen Kaymakam Eser, gerekli adımların atılacağını vurguladı. Danişment ve Curunlu köylerindeki ziyaretlerinde, vatandaşların sağlık, eğitim, tarım ve altyapı gibi konulardaki taleplerini dinleyen Eser, ilgili kurumlarla koordineli şekilde çalışarak sorunların çözümü için çaba sarf edeceklerini ifade etti.Kaymakam Selim Eser, köy ziyaretlerinin devam edeceğini ve köylerin ihtiyaçlarına yönelik çözüm odaklı çalışmaların süreceğini ifade ederek, vatandaşların her zaman yanlarında olacaklarını sözlerine ekledi.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 07 Nisan 2024 - 07:27
Kaymakam Köyleri Ziyaret Etti
Bartın'a bağlı Kurucaşile ilçesinin Kaymakamı Selim Eser, köy ziyaretleriyle talepleri yerinde dinledi.
GÜNCEL
07 Nisan 2024 - 07:27