Bartın'a bağlı Ulus ilçesi Kaymakamı Fırat Kadiroğlu, Kumluca Atatürk Yatılı Bölge Okulunda Öğrencilerle iftar açtı. Kumluca Atatürk Yatılı Bölge Okulu Yemekhanesinde düzenlenen iftar programına Kaymakamın yanı sıra İlçe Milli Eğitim Müdürü Levent Ok ,okul idaresi ve öğrenciler katıldı.İftar öncesi öğrencilerle sohbet eden Kaymakam Kadiroğlu, öğrencilerin istek, şikayet ve taleplerini dinledi ardından badminton yarışmasında dereceye giren öğrencilere madalyalar takdim edildi.Ramazan ayının ülkemiz ve İslam âlemi için hayırlara vesile olması temennisinde bulunan Kaymakam Kadiroğlu, öğrencilere derslerinde ve sınavlarında başarılar diledi. İftar programı hatıra fotoğrafları çekilmesiyle beraber sona erdi.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 04 Nisan 2024 - 20:46
Kaymakam, İftarı Öğrencilerle Yaptı
Ulus Kaymakamı Fırat Kadiroğlu, iftar sofrasında öğrencilerle bir araya geldi.
GÜNCEL
04 Nisan 2024 - 20:46