Ulus Kaymakamı Fırat Kadiroğlu, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen iftar davetine katıldı. Ulus Kaymakamı Fırat Kadiroğlu, İlçe Jandarma Komutanı Ütğmn. Mesut Güzelsoy, İlçe Emniyet Amiri Faruk Kazan, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık, Ticaret ve Sanayi Odası meclis üyeleri ve ilçe esnaflarıyla beraber iftar yemeğinde bir araya geldi. Ulus Doğa Park Otelinde gerçekleşen iftar davetinde iftar yemeği sonrası Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu ve katılımcılar ile bir süre sohbet eden Ulus Kaymakamı Fırat Kadiroğlu, Ramazan-ı Şeriflerinin hayırlara vesile olması dileklerini iletti.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 31 Mart 2024 - 20:06
Kaymakam, İftara Katıldı
Bartın'a bağlı Ulus ilçesi Kaymakamı Fırat Kadiroğlu, iftar programına katıldı.
GÜNCEL
31 Mart 2024 - 20:06