Ulus İlçe Müftüsü Mahmut Yegin, beraberindeki heyetle birlikte, Ulus Kaymakamı Fırat Kadiroğlu'nu makamında ziyaret etti. Ziyaret kapsamında, İlçe Müftüsü Yegin, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından aylık olarak yayınlanan Cim Dergisi, Diyanet Çocuk Dergisi, Geçerken Dergisi, Diyanet Aile Dergisi ve Diyanet Dergisi hakkında bilgi verdi.Kaymakam Fırat Kadiroğlu, yapılan tanıtımlar ve Gençlik çalışmaları hakkında bilgilendirildi. Bu bağlamda, Kaymakam Kadiroğlu, dergilere abone olarak destek sağladı.Ulus Müftüsü Mahmut Yegin, Kaymakam Kadiroğlu'na desteklerinden dolayı teşekkür ederek, birlikte yürütülen bu önemli çalışmalara katkı sağlamaktan duydukları memnuniyeti ifade etti.ŞEVVAL ALTINTAŞ
GÜNCEL
Yayınlanma: 14 Aralık 2023 - 11:10
Kaymakam, abone oldu
Ulus İlçe Müftülüğü, Kaymakam Fırat Kadiroğlu'nu ziyaret etti.
GÜNCEL
14 Aralık 2023 - 11:10
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir