Ulus Kaymakamı Fırat Kadiroğlu, İlçe Jandarma Komutanı J.Ütğmn. Mesut Güzelsoy ve emekliliğe ayrılan İlçe Jandarma Merkez Karakol Komutanı J.Asb.Kd.Bçvş. Baykal Yolcu'nun veda ziyaretlerini kabul etti. Kaymakam Kadiroğlu, Güzelsoy ve Yolcu'yu makamında ağırladı.Kaymakam Kadiroğlu, J.Asb.Kd.Bçvş. Baykal Yolcu'ya yaptığı başarılı hizmetleri dolayısıyla teşekkür ederek, emeklilik döneminde sağlıklı ve huzurlu bir yaşam temennisinde bulundu.Emeklilik kararı alan J.Asb.Kd.Bçvş. Baykal Yolcu ise yıllarca süren hizmetlerinden dolayı duyduğu gururu ifade ederek, teşekkürlerini iletti. ŞEVVAL ALTINTAŞ
GÜNCEL
Yayınlanma: 19 Ocak 2024 - 11:40
Kaymakam'a veda etti
Ulus Kaymakamı Fırat Kadiroğlu, İlçe Jandarma Komutanı J.Ütğmn. Mesut Güzelsoy ve Emekliliğe Ayrılan İlçe Jandarma Merkez Karakol Komutanı J.Asb.Kd.Bçvş. Baykal Yolcu 'nun veda ziyaretlerini makamında kabul etti.
GÜNCEL
19 Ocak 2024 - 11:40
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir