Bartın Üniversitesi öğrenci konseyi temsilcileri ve Amasra esnafları, Amasra Kaymakamı Kadir Perçi'ye teşekkür etmek için makamında bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaret sırasında, özellikle öğrenci ulaşımı konusunda sağladığı desteklerden dolayı Kaymakam Perçi'ye minnettarlıklarını ilettiler. Bu desteklerin üniversite öğrencileri için önemli olduğunu belirten temsilciler, Kaymakam Perçi'ye yapılan katkıların toplumun genç nesline olan etkisinin farkında olduklarını vurguladılar. Kaymakam Kadir Perçi ise, öğrenci ulaşımının öneminin farkında olduklarını ve destek olmak adına ellerinden geleni yapacaklarını ifade ederek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. ŞEVVAL ALTINTAŞ
GÜNCEL
Yayınlanma: 06 Şubat 2024 - 13:15
Kaymakam'a Teşekkür
Bartın Üniversitesi öğrenci konseyi temsilcileri ve Amasra esnafları, Amasra Kaymakamı Kadir Perçi'yi ziyaret etti.
GÜNCEL
06 Şubat 2024 - 13:15
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir