Seçim sonuçlarının ardından, Bartın'ın Ulus ilçesi Abdipaşa beldesinde Belediye Başkanı, yeniden Yaşar Dönmez seçildi. Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından Belediye Başkanları ve adaylar sosyal medya hesapları üzerinden mesajlar paylaşarak destek veren herkese teşekkürlerini ilettiler. MHP Abdipaşa Belediye Başkanı adayı İsa Tunçer, sosyal medya hesabı üzerinden bir mesaj yayımlayarak, "Belediye seçimlerinde, destek olan ve olmayan tüm dostlara teşekkür ederim. Kaybetsekte beraberiz" ifadelerini kullandı. Tunçer, seçim süresi boyunca yaptığı çalışmalar ve çıktığı canlı yayınlarda Abdipaşa'yı güzelleştirmek ve iyileştirmek adına her zaman çalışmaya hazır olduğunu söylemişti.
MUHABİR - EDA KOÇ GÜNCEL
Yayınlanma: 04 Nisan 2024 - 14:53
"Kaybetsekte beraberiz"
Abdipaşa Belediye Başkanı adayı İsa Tunçer, seçim sonrası bir mesaj yayımladı.
GÜNCEL
04 Nisan 2024 - 14:53