Bartın'ın Kozcağız beldesi Belediye Başkanı Mustafa Karaman, personellerle bir araya gelerek, Cuma gününün hayırlı geçmesi temennisinde bulundu.Başkan Karaman, "Mübarek Cuma gününde Belediye personelimizle mesai öncesi bir araya geldik, işlerinde kolaylıklar dileyerek çalışma bölgelerine uğurladım" ifadelerini kullandı.
Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yapan Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, tüm İslam aleminin Cuma gününü kutladı.Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/6634881856682.jpg)