Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun'un kardeşi Hikmet Uzun vefat etti.Vefat haberini alan Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, Başkan Uzun'a baş sağlığı diledi.Kozcağız Belediye Başkanı Karaman sosyal medya üzerinden bir mesaj paylaşarak, "Değerli kardeşim, dava arkadaşım Ulus Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin Uzun’un kıymetli kardeşi Hikmet Uzun'un vefat haberini derin bir üzüntüyle ögrendim. Merhuma Allah’tan rahmet, Belediye Başkanımız başta olmak üzere kederli aile ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Mekanı cennet olsun inşallah" ifadelerini kullandı.MUHABİR - EDA KOÇ
GÜNCEL
Yayınlanma: 10 Haziran 2024 - 09:27
Karaman'dan Baş Sağlığı
Kozcağız Belediye Başkanı, Ulus Belediye Başkanına baş sağlığı diledi.
GÜNCEL
10 Haziran 2024 - 09:27