Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, 1 Mayıs İşçi Bayramı'nı kutladı.Bartın'da 1 Mayı İşçi Bayramı kutlamarı sürerken, bu anlamlı günün önemi Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman tarafından da vurgulandı.Kozcağız Belediye Başkan Karaman, "1 Mayıs işçi ve emekçiler tarafından dünya çapında kutlanan, birlik ve dayanışma günüdür. Birçok ülkede olduğu gibi ülkemizde de emek ve dayanışma günü adı altında resmi tatil olarak ilan edilen, Bu anlamlı günde başta işçi, memur ve emekçi kardeşlerim olmak üzere bütün çalışan emekçilerin 1 Mayıs İşçi Bayramını kutlarım" mesajını paylaştı.
Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/663237817d0ce.jpg)