Vali Yardımcısı Uğur Karakaya, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlamak amacıyla EYBEY Medya Yayımcılık'a ziyaret gerçekleştirdi.
Ziyaret sırasında, Vali Yardımcısı Uğur Karakaya, Gazeteci Mustafa Ahmet Oktay ve diğer çalışanlara teşekkürlerini ileterek, basın mensuplarının önemli bir rol üstlendiği vurgulandı.
Yerel basının zor ve önemli bir görevi yerine getirdiği belirten Karakaya, "İnsanlarımızın, kamuoyunun bilgilendirilmesi çok önemli bir hizmet. Bu önemli vazifeyi hakkıyla yerine getiren sizler olmak üzere tüm gazeteci arkadaşlarımın Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyorum” dedi.
Ziyarette duyduğu memnuniyeti dile getiren EYBEY Medya Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ahmet Oktay ise Vali Yardımcısı Uğur Karakaya’ya teşekkür ederek Karakaya’nın 10 Ocak İdareciler Günü’nü kutladı.
ŞEVVAL ALTINTAŞ