Bartın İl Özel İdaresi Ekipleri, karla mücadele çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.Bartın İl Özel İdaresi ekipleri, yüksek kesimlerde etkili olan kar yağışının neden olduğu olumsuz hava koşulları sonucu kapanan köy yollarını ulaşıma açmak için özverili bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.Arıt Darıören Köyü yolları ve Drahna grup yollarının kar temizleme çalışmalarının başarıyla tamamlandığı belirtilirken, 12 köy yolunda ise ekiplerin gayretli çabalarıyla çalışmalar devam ediyor.Bartın İl Özel İdaresi tarafından yapılan açıklamada, ekiplerin karla mücadele çalışmalarının aralıksız devam edeceği ve kapanan diğer yolların da en kısa sürede ulaşıma açılacağı vurgulandı.ŞEVVAL ALTINTAŞ
GÜNCEL
Yayınlanma: 29 Ocak 2024 - 10:37
Kar Mesaisi Devam Ediyor!
Bartın İl Özel İdaresi ekiplerinin kar mesaisi devam ediyor.
GÜNCEL
29 Ocak 2024 - 10:37
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir