Bartın İl Müftülüğü, gençlerin değerlerle buluşmalarını sağlamak amacıyla "Gençliğe Değer Kız Kampı" projesini başlatıyor. Kamp kapsamında öğrencilere çeşitli etkinlikler sunulacak.Öğrencilere değerler eğitimi, yarışmalar, kitap okuma etkinlikleri, film gösterimleri, ödül törenleri, geziler ve oyunlar gibi birçok etkinliği içeren kamp, 29 Ocak ile 1 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek.Kampa katılmak isteyen ortaokul çağındaki kız öğrenciler, 23 Ocak Salı gününe kadar başvuru yapabilirler. Başvurular, "Gençliğe Değer Ara Kampı Başvuru Formu"nu doldurarak yapılabilecek. Başvuru formuna ulaşmak için şu linki kullanabilirsiniz.ŞEVVAL ALTINTAŞ
GÜNCEL
Yayınlanma: 18 Ocak 2024 - 10:07
Kampa davetlisiniz!
Bartın İl Müftülüğü, ortaokul kız öğrencilerine yönelik "Gençliğe Değer Kız Kampı" düzenliyor.
GÜNCEL
18 Ocak 2024 - 10:07
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir