Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu, Ankara’da gerçekleştirdikleri ziyaretler kapsamında Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin’i ziyaret etti.
Ziyarette kadınların gelecekteki yetkinliklerine ve gelişimlerine dair projeler görüşüldü.
Ziyaret sonrasında açıklamalarda bulunan Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Mine Fırıncıoğlu “Sayın Bakanımıza ilgisi için teşekkür ediyoruz. Üretken kadınları ile güçlü bir Bartın oluşturma gayesi ile çalışmalarımıza ve bürokratik temaslarımıza gayretle devam edeceğiz”dedi.
ATO Başkanı Baran’a teşekkür
Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin ziyareti sonrasında Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran’ı da makamında ziyaret eden Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu, Odalar arası iş birliği içeren projeleri paylaştı.
Ziyarette ayrıca Bartın’daki kadın girişimcilerin iş dünyasındaki varlıklarını güçlendirmeye yönelik ortak çalışma protokolü düşüncelerine yer verildi. Ziyaret sonrasında açıklamalarda bulunan Başkan Fırıncıoğlu “Bizlere vakit ayırarak yüksek nezaket gösteren Ankara Ticaret Odası Başkanı Sayın Gürsel Baran’a teşekkürlerimizi sunuyoruz”dedi.
Haber Merkezi