Bartın’da polis ekiplerinin çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Bartın İl Şube Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalar sonucundan kaçak sigara ele geçirilerek konu ile ilgili 2 kişi gözaltına alındı.
Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Bartın Şube Müdürlüğü ekipleri, Kaçakçılığın Men ve Takibine yönelik olarak yapılan çalışma sonucunu paylaştı. Çalışmalar sonucunda N.Ç.E ve A.R.E. isimli şahıslardan 100 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi. Şahıslar gözaltına alınırken, 5607 sayılı Kaçakçılık Kanuna Muhalefet suçu kapsamında Cumhuriyet Savcısının talimatları doğrultusunda yapılan tahkikatın devam etmekte olduğu belirtildi.
Haber Merkezi