Bartın İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, kaçakçılıkla mücadele kapsamında yürütülen operasyonlarda önemli bir başarı elde etti. Yapılan kontroller neticesinde, kaçakçılığın men ve takibine yönelik olarak iş yerlerinde gerçekleştirilen operasyonlarda dikkat çekici miktarda yasa dışı malzemeye el konuldu.
Bin 600 adet içi tütünle doldurulmuş içime ve satışa hazır makaron ile birlikte 47 adet elektronik sigara likidi, Bartın'da gerçekleştirilen operasyonlarda ele geçirildi. Bu kaçakçılık faaliyetlerine ilişkin olarak Cumhuriyet Savcısının talimatları doğrultusunda iş yeri sahibi hakkında 5607 sayılı Kaçakçılık Kanuna Muhalefet suçu kapsamında adli tahkikata başlandı.
Haber Merkezi