Seçime günler kala, Bartın’da başkan adaylarının çalışmalarının hız kesmeden devam ettiği görülüyor. İYİ Parti Bartın Belediye Başkan adayı Atınç Günal, vatandaşları ziyaret etmeyi sürdürdü. Başkan Adayı Günal, seçim çalışmaları kapsamında yaptığı ziyaretle; Hamam Sokağı, Davut Fırıncıoğlu ve Kemerköprü Caddeleri ile devam etti. Vatandaşlara, Bartın’ı güzelleştirmek ve iyileştirmek adına yapacağı çalışmaları anlatan Başkan adayı Atınç Günal, halkın desteğini istedi.
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/03/660427c47214e.jpg)
İYİ Parti’de seçime günler kala, meclis üyesi adaylarının da çalışmaları devam etti. İl Genel Meclis Üyesi adayları Erol Alp ve Volkan Karamazak seçim ziyaretleri kapsamında köylere giderek, vatandaşların taleplerini dinledi. İYİ Parti İl Başkanı Sinem Özüoklu ve il yönetimi ile Yıldız, Akpınar, Yeşilkaya, Gürpınar ve Kaşbaşı köylerini ziyaret eden Meclis Üyesi adayları halktan destek istedi.
Haber Merkezi