İYİ Parti Bartın İl Başkanı Sinem Özüoklu liderliğinde, İYİ Parti Bartın İl Teşkilatı, İl Genel Meclisi adayları Erol Alp ve Volkan Karamazak, Bartın kent merkezine bağlı birçok köye ziyaret gerçekleştirdi. Yanaz köyü, Geriş köyü, Gerişkatırcı köyü, Arıt köyü, Aydınlar köyü, Kabagöz köyü, Epçiler köyü, Hasanlar köyü ve Alibaş köyleri gibi önemli noktaları ziyaret eden İYİ Parti ekibi, vatandaşların ekonomik sıkıntılarını ve diğer önemli konuları masaya yatırdı.
Özellikle ekonomik krizin vatandaşları ciddi şekilde etkilediği vurgulanırken, emeklilerin aylık gelirlerinin yetersizliği ve alım gücünün azalması gibi konular ön plana çıktı. Ayrıca, tarım ve hayvancılık faaliyetlerinde artan maliyetlerin köylüleri zorladığı dile getirildi.
İYİ Parti Bartın İl Genel Meclisi adayları Erol Alp ve Volkan Karamazak, ziyaretler sırasında vatandaşlara verdiği mesajlarda, köylerin problemlerine merkezi yönetim ile işbirliği içinde çözüm üreteceklerini ve akılcı projelerle vatandaşların karşısına çıkacaklarını belirttiler.
Sinem Özüoklu ise saha çalışmalarıyla ilgili yaptığı açıklamada, "Vatandaşlarımızın sorunlarını yakından dinlemek ve onların beklentilerine cevap vermek için saha çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İYİ Parti olarak her kesimin sesine kulak veriyor ve çözüm odaklı yaklaşımlarımızı ortaya koyuyoruz. Bartın'ın kırsalında da vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz" dedi.
MUHABİR - YUSUFHAN KABAKCI