31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşecek olan Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında Cumhur İttifakı’nın ortak adayı olarak gösterilen Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, MHP Bartın İl Teşkilatı ile birlikte başkentimiz Ankara’nın yolunu tuttu. Ankara’da ilk ziyaretini MHP Genel Merkezine gerçekleştiren MHP Bartın Teşkilatı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bir araya geldi.
Bartın Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Bartın Belediye Başkanı adayı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, MHP Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik, MHP Bartın Merkez İlçe Başkanı Murat Demir ve eski Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Genel Başkan Devlet Bahçeli’yi ziyaret etti. Ziyarette Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, MHP genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye mevcut çalışmalar hakkında bilgilendirmeler yaparken, Bartın için planlanan projeler ile ilgili bilgiler verdi.
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/01/65a7db99cbce4.jpg)
MUHABİR - YUSUFHAN KABAKCI