Bartın İstiklal İlkokulu'nda 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla etkinlik düzenledi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programda öğrenciler, bu özel gün için hazırladıkları gösterileri izleyiciyle buluşturdu.
İstiklal İlkokulu sosyal medya hesabı üzernden yapılan paylaşımda, "Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm şehitlerimizi saygı, rahmet ve şükranla anıyoruz" ifadeleri kullanıldı.MUHABİR - EDA KOÇ
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/03/65f93e3b35b75.png)