MHP Abdipaşa Belediye Başkanı Adayı İsa Tunçer, Belediyeye bağlı olan Abdipaşa mesire bölgesindeki çevre kirliliğini eleştirerek, “Canla Başla Abdipaşa İçin Geliyoruz Abdipaşa’mızın milli servetleri ne halde?” açıklamasını paylaştı.
Tunçer açıklamasında, “Bizlere belediyecilikten bahseden tecrübeden söz eden 15 yıllık yönetimi öven 27 yıllık iş tecrübesine güvenen her fırsatta bunu dile getiren anlayışın çalışma şekli bu olsa gerek liderlik anlayışı bu demek ki. Hiç kimse başlamadığı bir iste asla tecrübeye sahip olamaz fakat bir dilekçeye cevap yazmak 2-3 yıl sürecek kadar meşakkatli ise acaba dilekçede nelere hesap veriliyor... Bizler kimseyi zehirleyecek kadar vicdansız olamadık olmayı da düşünmüyoruz lakin başladığım bir işi de asla yarım bırakmayı düşünmüyorum. Halkımız bizlere izin verirse üstesinden geliriz el birliği ile evvel Allah. Bize emanet olanlara da sahip çıkacağız. Bugüne kadar hizmet eden kim varsa hepsinden Allah razı olsun biz yapılan ne varsa teşekkür ettik minnet duyduk ama eksikliklere de yapılamayanlara göz yumamayız. Saygılarımla…” ifadelerine yer verdi.