Türkiye İş Bankası Ulus Şubesi’nde müdüre olarak yeni göreve başlayan Nuray Karabudak, Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun’u makamında ziyaret etti.
Ziyarette İş Bankası Yetkilisi Alper Saraçta eşlik etti. Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun; ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek yeni görev yerinin hayırlı olmasını ve başarılar diledi.
Türkiye İş Bankası Ulus Şubesi’nde müdüre olarak yeni göreve başlayan Nuray Karabudak, Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun’a misafirperverliği için teşekkür etti.
Haber Merkezi