Ulus Belediyesi ve S.S Ulus Doğa Kenti Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi'nin organizasyonuyla düzenlenen kermes, gönüllü katılımcıların desteğiyle gerçekleşecek.Kermes, 5 Ocak Cuma günü saat 10'da İmam Hatip Ortaokulu Önü( Eski Pazar Yeri) önünde gerçekleşecek.Kermese tüm hayırsever vatandaşlar davetli. Katılımcılar, bu anlamlı etkinlikte hem SMA TİP-2 hastası Mehmet Aslan Özcan'a destek olacaklar hem de birbirinden güzel ürünleri satın alarak yardımseverliklerini gösterebilecekler. ŞEVVAL ALTINTAŞ
GÜNCEL
Yayınlanma: 04 Ocak 2024 - 12:10
İhtiyaç çok vakit yok!
SMA TİP-2 hastası Mehmet Aslan Özcan için yardımsever vatandaşlar bir araya geliyor.
GÜNCEL
04 Ocak 2024 - 12:10
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir