Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Gecen Mahallesi iftarına katıldı. Gecen Mahalle Muhtarlığı tarafından yapılan iftar yemeğinde orucunu açan Başkan Fırıncıoğlu, organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederek, muhtarlık seçimindeki adaylara başarılar diledi. Gecen köyünde geleneksel hale getirilen “Gecen Mahallesi Büyük İftar Programı'nda vatandaşlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, hem Ramazan'ın hem de seçimlerin hayırlara vesile olması dileklerinde bulunarak, vatandaşa destekleri için şimdiden teşekkür etti.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 24 Mart 2024 - 17:02
İftarını o köyde açtı
Belediye Başkanı Fırıncıoğlu, iftar yemeği programına katıldı.
GÜNCEL
24 Mart 2024 - 17:02