Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan, Yaşlılara Saygı Haftası münasebetiyle Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen iftar programına katıldı. 18-24 Mart arası kutlanan Yaşlılara Saygı Haftası'nda 75'inci yıl Huzurevi sakinleriyle bir araya gelen Vali Nurtaç Arslan, huzurevi sakinleriyle iftar açtı.
Huzuevi ziyaretinde Vali Arslan'a, Vali Yardımcısı Zeynep Topcu ile Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Yavuz Korkmaz eşlik etti. Huzurevi sakinleriyle yakından ilgilenen Vali Arslan, onların sıcak ve samimi sohbetlerine dahil olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek tüm büyüklerimize sağlıklı ve huzurlu bir ömür diledi. Yemek sonrası pasta kesilerek, fotoğraflar çekildi.
Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/03/65fbde8523885.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/03/65fbde912f55f.jpg)