Bartın'da sıcak havaların gelmesiyle birlikte sadece vatandaşlar değil, sokak hayvanları da kendilerini serinletmenin yollarını arıyor. Bartın kent merkezinde geçtiğimiz günlerde sıcaklardan bunalan bir golden cinsi köpek, serinlemek için Yukarı Çarşı'da bulunan havuza girerek hem kendine hem de çevredekilere keyifli anlar yaşattı.Havaların ısınmasıyla birlikte sokak hayvanlarının yaşam koşulları da zorlaşıyor. Su ve gölge alanlara erişimin kısıtlı olduğu bu dönemde, hayvanlar serinleyebilecekleri yerler arayışına giriyor. Bartın'da son günlerde artan sıcaklıklar, hem insanlar hem de hayvanlar için zorlu bir dönem yaratıyor. Özellikle sokak hayvanları, sıcaklık artışlarından doğrudan etkileniyor ve su ihtiyaçları artıyor.Yukarı Çarşı havuzunda serinlemeye çalışan golden cinsi köpek, çevredeki vatandaşların ilgi odağı oldu. Havuza girerek keyifle yüzmeye başlayan köpek, sıcak havada hem kendini serinletti hem de çevredeki insanlara neşeli anlar yaşattı.MUHABİR - YUSUFHAN KABAKCI
GÜNCEL
Yayınlanma: 11 Haziran 2024 - 00:26
Herkesi gülümsetti
GÜNCEL
11 Haziran 2024 - 00:26