Sınırlı Sorumlu Bartın Karayolu Yük Taşıma Kooperatifi olağanüstü genel kurulu geçtiğimiz hafta yapıldı.
Kamyoncular Kooperatifi toplantı salonunda yapılan olağanüstü kongrede Hüseyin Mert tekrar başkanlığa seçildi. 13 gündem maddesinin oylandığı genel kurula AK Parti Bartın milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, Bartın Belediye Başkan Yardımcısı Şamil Keser, Cumhuriyet Halk Partisi Bartın İl Başkanı İsmail Cem Akyol, Ticaret İl Müdürü Erhan Özcan, Bartın Defterdarı Mecit Özdemir, Bartın Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Barış Özkan, Esnaf Odaları Birliği Başkanı Yılmaz Akdeniz, Bartın Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Özcan Uzun, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Muhammet Kızılayoğlu’nun da arasında bulunduğu çok sayıda davetli ve Kooperatif üyeleri katıldı.
13 gündem maddesinin arasında kooperatife üye olan vatandaşlardan aylık olarak alınan üyelik aidatları da görüşüldü. Aidatlara zam yapılmadığını belirten Başkan Hüseyin Mert, “Her zaman kamyoncu esnafımızın üyelerimizin yanındayız. Ekonomik şartlar ortada. Onları da düşünerek aidatlara zam yapmıyoruz. Geçtiğimiz yıl aldığımız 500 liralık aidat aynı şekilde devam edecek. Bana ve yönetim kurulunda bulunan arkadaşlarımıza verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
EREN SARIKAYA