Bartın'da 47'nci dönem Belediye Başkanı M. Rıza Yalçınkaya oldu. Önceki dönemlerde de Bartın'da Belediye Başkanlığı yapan Yalçınkaya, "Söz verdiğimiz üzere Bartın’ı hak ettiği yere getirmek için var gücümüzle çalışmaya başlıyoruz" dedi.Belediye Başkanı M. Rıza Yalçınkaya, belediye çalışanları ile bir araya gelerek personeller ile tanıştı. Başkan Yalçınkaya, yeni dönem için hep birlikte çalışacaklarını söyledi. Sosyal medya hesabı üzerinden belediye personelleri ile bir araya geldiği fotoğraf karelerini paylaşan Yalçınkaya, "Belediye çalışanlarımızla bir araya geldik. Yeni dönemde hep birlikte Bartın için var gücümüzle çalışacağız" ifadelerini kullandı.MUHABİR - EDA KOÇ
GÜNCEL
Yayınlanma: 05 Nisan 2024 - 10:51
"Hep Birlikte Çalışacağız"
Bartın Belediye Başkanı M. Rıza Yalçınkaya, "Hep birlikte çalışacağız" dedi.
GÜNCEL
05 Nisan 2024 - 10:51