Bartın'ın Kumluca ilçesinin yeni dönem Belediye Başkanı Mustafa Bozkurt, bayram tatilinde Kumlıca beldesi için yapılacakları düşünmeye ve bu konuda incelemeler yapmaya başladı.Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Bozkurt, önceki dönem İstanbul Turizm Müdürü şuan ise Bağcılar Kültür Müdürü olan Halil İbrahim Şan ile birlikte yaylaya çıktı. Hem yayla havası alan hem de bölgede incelemelerde bulunan Başkan Bozkurt, sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yaparak, "Müdürümüz ile yaylalarımızı gezerek yayla turizmi ile ilgili incelemelerde bulunduk" ifadelerini kullandı. Belediye Başkanı Mustafa Bozkurt, yeni dönemde ticaretten,turizme gelişen değişen bir Kumluca beldesinin oluşturulacağı mesajını verdi.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 15 Nisan 2024 - 09:13
Hem yayla havası hem ticaret
Kumluca Belediye Başkanı Bozkurt, yaylaya çıktı.
GÜNCEL
15 Nisan 2024 - 09:13