Bartın Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Mustafa Şaban Çengel, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Yavuz Korkmaz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.İki kurum arasındaki işbirliğini güçlendirmeyi amaçlayan ziyaret, olumlu bir atmosferde gerçekleşti.Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Mustafa Şaban Çengel, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Yavuz Korkmaz'ı yeni görevi dolayısıyla ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi. Gerçekleşen ziyarette, kurumlar arasında işbirliğini artırmak ve hizmet kalitesini yükseltmek amacıyla çeşitli konular ele alındı.ŞEVVAL ALTINTAŞ
GÜNCEL
Yayınlanma: 04 Ocak 2024 - 23:34
Hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor
SGK İl Müdürü Mustafa Şaban Çengel, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Yavuz Korkmaz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
GÜNCEL
04 Ocak 2024 - 23:34
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir