Bartın Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Bartın Şubesi işbirliğiyle, vekaletle kurban bağışı kabul eden stantlar vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor. Bu stantlarda hem vekaletle kurban bağışı alınmakta hem de vekalet yoluyla kurban programı hakkında vatandaşlar bilgilendirilmektedir.Vatandaşlar, yurtiçinde 11 bin 750 TL ve yurtdışında 4 bin 750 TL olarak belirlenen kurban vekaletlerini makbuz karşılığında bu stantlara teslim edebilecekler. Stantlar, Kurban Bayramı gününe kadar hizmet vermeye devam edecek.Stand Açılan YerlerBartın Müftülüğü yetkilileri, hayırsever vatandaşları bu hayır yarışına katılmaya davet ediyor. Kurban bağış stantlarının yerleri ise; Arap Camii Önü, Bartın Cumhuriyet Meydanı, Aşağı Yeni (Şadırvan) Camii Önü, Bartın Merkez Camii İnşaatı Önü, Yalı Camii Önü, Kozcağız Merkez Camii Önü ve Hasankadı Merkez Camii Önü olarak belirlendi.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 01 Haziran 2024 - 13:34
Hayır Yarışına Davet!
Bartın Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Kurban Bağış Stantları hizmete devam ediyor.
GÜNCEL
01 Haziran 2024 - 13:34
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir