Bartın'da sabah saatlerinnde trafik kazası yaşandı. Bartın Devlet Hastanesi'nden anayola inen araç yolunda yaşanan trafik kazası korkuttu.Diş Hastanesi önünden anayola inmekte olan motosiklet sürücüsü önündeki otomobile çarptı. Otomobilin yaya geçidi ve geçiş güzargahında araçları kontrol etmek istediği sırada fren yapmasının ardından motosikletini durduramayan sürücü, önündeki otomobile çarptı.
Araçlarında çizilmeler olan sürücüler anlaşarak, bölgeden ayrıldılar. Bartın Devlet Hastanesi önünde geçtiğimiz yine buna benzer bir olay yaşanmış ve motosiklet sürücüsü yine otomobile çarpmış, iki tarafta anlaşarak olay yerinden ayrılmıştı. Kazaların küçük çaplı olması yüreklere su serperken burada yaşanabilecek kazalara karşı polis ekipleri araç sürücülerinden daha sabırlı ve daha dikkatli davranmalarını istedi.MUHABİR - EDA KOÇ
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/06/666819f4a8b59.png)