Ulus Halk Kütüphanesi sorumlusu Namık Kemal Yılmaz beraberinde Kütüphane görevlilerinden Kübra Palaz ve Eda Turan ile birlikte “25 Mart – 31 Mart Kütüphane Haftası” olması münasebetiyle Ulus Kaymakamı Fırat Kadiroğlu’nu makamında ziyaret etti.Ulus Kaymakamı Fırat Kadiroğlu, “İnsanlığın geçmişten bugüne biriktirdiği ilmi, felsefi, tarihi, dini, iktisadi birçok değerin korunmasını ve gelecek nesillere aktarılmasını sağlayan kütüphaneler, bilginin paylaşıldığı ve okuma alışkanlığının kazanıldığı önemli merkezlerdir. Toplumun bilgi ve okuryazarlık becerisini kazanmasını ve gelişmesini sağlayan, her düzeyde örgün ve yaygın eğitimi destekleyen okuma alışkanlığının verimli hizmetlere erişmesi umuduyla Kütüphane Haftasının kutlu ve kitap sevgisiyle dolu olmasını dilerim” dedi.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 26 Mart 2024 - 13:31
Halk Kütüphanesi'nden Kaymakam'a Ziyaret
Ulus Halk Kütüphanesi sorumlusu Namık Kemal Yılmaz ve beraberindeki personeli Ulus Kaymakamı Fırat Kadiroğlu’nu makamında ziyaret etti.
GÜNCEL
26 Mart 2024 - 13:31